Menu
Grozs

Akcijas

Bosch Adult Geflügel and Hirse 15 kg Pilnvērtīga sausā barība ar putna gaļu visu šķirņu pieaugušiem suņiem.
-11 %
Ražotājs: Bosch
Pilnvērtīga sausā barība ar putna gaļu visu šķirņu pieaugušiem suņiem ar vidēju aktivitātes līmeni.Bosch Adult Geflügel and Hirse ir sabalansēts un pilnvērtīgs uzturs pieaugušiem suņiem ar pietiekamu aktivitātes līmeni. Pateicoties īpaši izstrādātajai receptei Bosch Adult Geflügel and Hirse satu..
31.95€ 35.95€
Ražotājs: Bosch
Pilnvērtīga sausā barība ar jēra gaļu visu šķirņu pieaugušiem suņiem ar vidēju aktivitātes līmeni.Pilnvērtīga sausā barība ar jēra gaļu visu šķirņu pieaugušiem suņiem ar vidēju aktivitātes līmeni.   ADULT LAMB & RICE ir sabalansēts pilnvērtīgs pieauguša, aktīva suņa uzturs. Pateicoties īpaš..
32.90€ 35.95€
Ražotājs: Eminent
Šīs barības recepte ir sastādīta saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem par mazo un vidējo šķirņu suņu barošanas īpatnībām un to ikdienas uztura vajadzībām. Speciālo vielu un piedevu nepieciešamais īpatsvars pilnībā apmierina mazo un vidējo šķirņu suņu īpašās uztura prasības, kā arī palīdz uzturē..
31.95€ 35.00€
Eminent Puppy Large Breed 15kg
Jaunums -6 %
Ražotājs: Eminent
Lielu šķirņu kucēniem ir pilnīgi atšķirīgas uzturvērtības vajadzības nekā pieaugušiem suņiem. Formulas pamats, nodrošinot optimālu muskuļu masas pieaugumu, ir kvalitatīva, viegli sagremojama ar vistas gaļu. Ideāls hondroitīna un glikozamīna līmenis veicina pareizu muskuļu un skeleta sistēmas att..
32.95€ 35.00€
Galant Cat 10kg ar vistas garšu
-17 %
Ražotājs: Tekro
Barība speciāli izstrādāta pieaugušiem kaķiem vecumā no 1 līdz 10 gadiem...
15.00€ 18.00€
Golden Cat Litter Baby Powder 15kg Cementējošās smiltis kaķu tualetēm ar bērnu pūderi
Jaunums Hīts -22 %
Ar bērnu pūderi. Cementējošās smiltis - naturālas smiltis priekš kaķu tualetes. Ar augstu absorbēšanas spēju. Neitralizē nepatīkamu smaku. Lietošanas veids: 1. iebērt kastītē 5-7 cm biezu slāni. 2. izmetiet sacietējušās pikas un ekskrementus 3. pēc vajadzības piebērt klāt svaigas smiltis ..
6.95€ 8.95€
Ražotājs: Intersand
Cementējošās smiltis kaķu tualetēm ar bērnu pūderiIntersand Extreme Classic ievieš jaunus standartus Premium klases kaķu pakaišiem!Pētījumos tika atklāts, ka mājdzīvnieku turētāji cenšas atrast efektīvas,ērtas metodes, lai saglabātu gaisa kvalitāti un higiēnu savās mājās.Premium klases pakaiši ar ek..
12.75€ 13.40€
Ražotājs: Intersand
Cementējošās smiltis kaķu tualetēm bez smaržasIntersand Extreme Classic ievieš jaunus standartus Premium klases kaķu pakaišiem!Pētījumos tika atklāts, ka mājdzīvnieku turētāji cenšas atrast efektīvas,ērtas metodes, lai saglabātu gaisa kvalitāti un higiēnu savās mājās.Premium klases pakaiši ar ekskl..
12.40€ 13.05€
Ražotājs: Josera
Josera JosiDog Active 18kg Sausā barība ar putnu gaļu,  paredzēta visu  šķirņu aktīviem pieaugušiem suņiemLietošanai dzīvniekiem.Pilnvērtīga Premium barība (kroketēs) ar putnu gaļu,  paredzēta visu  šķirņu aktīviem pieaugušiem suņiem. Barība ar palielinātu enerģijas daudzumu.Satu..
35.95€ 36.35€
Ražotājs: Josera
Pilnvērtīga Premium barība  ar putnu gaļu, paredzēta visu šķirņu aktīviem pieaugušiem suņiem.Satur 80 % dzīvnieku izcelsmes proteīnu, 20 % augu izcelsmes proteīnu.Satur LIFE PROTECT kompleksu -  Īpaša barības vielu kombinācija, kas palīdz uzturēt Jūsu suni veselu un laimīgu (Augsts vē..
35.30€ 35.50€
Van Cat Baby Powder 10kg cementējošās smiltis kaķu tualetēm
Hīts -9 %
Ražotājs: Van Cat
Super Fine Granulas (0,5 mm-2mm);  Kaķu smiltis veidots no dabīga bentonīta;300% absorbacijas spēja;99,5% bez putekļiem;Lieliska smaržas kontrole;Pildvielas baltā krāsa atvieglo kaķa veselības problēmu pirmo pazīmju noteikšanu;Ekonomisks, jo sacietē mazākās bumbiņās;Kaķu tualešu super baltais a..
7.70€ 8.50€
Van Cat Compact 10kg cementējošās smiltis kaķu tualetēm bez aromāta.
Jaunums -9 %
Ražotājs: Van Cat
Super Fine Granulas (0,5 mm-2mm);  Kaķu smiltis veidots no dabīga bentonīta;300% absorbacijas spēja;99,5% bez putekļiem;Lieliska smaržas kontrole;Pildvielas baltā krāsa atvieglo kaķa veselības problēmu pirmo pazīmju noteikšanu;Ekonomisks, jo sacietē mazākās bumbiņās;Kaķu tualešu super baltais a..
7.70€ 8.50€
Parādīt 1 līdz 12 no 15 (lapuses: 2)
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.