Menu
Grozs

Nagu asināmie kaķiem

SKRĀPĒŠANAS MĀJA KAĶIEM 120 CM, PIEGĀDE 4-7 DIENAS
Jaunums
Skrāpēšanas māja kaķiem 120 cmEleganta  kaķu skrāpēšanas  māja ir ideāla dzīvnieku nagu nazēšanai. Katram kaķu īpašniekam vajadzētu rūpēties par šo noderīgo un nepieciešamo pirkumu. Katram kaķim ir nepieciešama vieta, kur apmācīt un asināt nagus. Kaķu skrāpēšanas māja ir ideāla izvēle.Ja p..
73.95€
SKRĀPĒŠANAS MĀJA KAĶIEM 138 CM, PIEGĀDE 4-7 DIENAS
Jaunums
Skrāpēšanas māja kaķiem 138 cmEleganta  kaķu skrāpēšanas  māja ir ideāla dzīvnieku nagu nazēšanai. Katram kaķu īpašniekam vajadzētu rūpēties par šo noderīgo un nepieciešamo pirkumu. Katram kaķim ir nepieciešama vieta, kur apmācīt un asināt nagus. Kaķu skrāpēšanas māja ir ideāla izvēle.Ja p..
60.10€
Skrāpēšanas māja kaķiem 90 cm, pelēks Piegāde 4-7 dienas
Jaunums
Skrāpēšanas stabs kaķiem 90 cm, pelēksElegants un izturīgs kaķu skrāpēšanas stabs ir ideāls dzīvnieku nagu nazēšanai. Katram kaķu īpašniekam vajadzētu rūpēties par šo noderīgo un nepieciešamo pirkumu. Katram kaķim ir nepieciešama vieta, kur apmācīt un asināt nagus. Kaķu skrāpēšanas stabs ir ideāla i..
39.95€
SKRĀPĒŠANAS STABS KAĶIEM 45 CM  Piegāde 4-7 dienas
Jaunums
Skrāpis, kas izgatavots no drošiem materiāliem, kas aizņems jūsu mājdzīvnieku un tādējādi pasargās mēbeles no skrāpējumiem.Bumba, kas piestiprināta pie virves, sniegs jums prieku spēles laikā.Elegants un izturīgs kaķu skrāpēšanas stabs ir ideāls dzīvnieku nagu nazēšanai. Katram kaķu īpašniekam vajad..
20.45€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.