Unikālā 100% dabīgā Bosch suņu barība tagad ir jauna spilgtā un praktiskajā iepakojumā. Iebūvēts augsto tehnoloģiju aprīkojums, nodrošina optimālus barošanas uzglabāšanas apstākļus. Ērta navigācija uz iepakojuma ļauj īpašniekam ātri un viegli atrast ēdienu, kas vislabāk atbilst viņa četrkājainajam draugam.

Uzlabots barības sastāvs - tagad Bosch barība satur vēl vairāk gaļas, kas nodrošina vislielāko uzturvērtību un lielisku garšu, ko jūsu suns novērtēs! Hipoalerģiska formula bez lipekļa vai zemā lipekļa satura, kā arī pilnīga izslēgšana no kviešu sastāva būtiski samazina alerģiju un barības nepanesamību.

Īpaša uzmanība tiek pievērsta imūnsistēmas stiprināšanai un suņu ķermeņa uzturēšanai cīņā pret nelabvēlīgiem vides apstākļiem - visās Bosch barības sastāvā ir dabisks imūnsistēmas komplekss, jaunpiens tiek pievienots arī kucēnu barībai, lai nocietinātu spēcīgu imunitāti no pirmajām dzīves dienām.

Barības līnija ietver vairāk nekā divdesmit priekšmetus, kas izveidoti, ņemot vērā dažādu kategoriju dzīvnieku unikālo vajadzību - no kucēnu līdz ļoti respektablu vecumu suņiem.