Menu
Grozs

Bosch Country Meat-Snack 100% zemnieku saimniecība audzēta tītara gaļa

Bosch Country Meat-Snack 100% zemnieku saimniecība audzēta tītara gaļa
Jaunums
Bosch Country Meat-Snack 100% zemnieku saimniecība audzēta tītara gaļa
2.75€
  • Pieejamība: Ir noliktavā
Piegādes informācija
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties šeit

Izmantojot savas specializētās zināšanas un plašo pieredzi suņu barības ražošanā,mēs ražojam uzkodas, kuru sastāvā ir īpaši daudz gaļas.

Mūsu gaļas uzkodas tiek gatavotas saudzīgā veidā, izmantojot 98% dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielas, kas iegūtas no svaigiem, augstvērtīgiem olbaltumvielu avotiem, pēc tam produktu gaisā izžāvējot.

Nevienam gaļas uzkodu veidam netiek pievienoti graudaugi, un to ražošana tiek izmantotas olbaltumvielas, kas iegūtas tikai no viena dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielu avota (single protein).

Pateicoties tam, uzkodas ir izcili gardas un viegli sagremojamas. Gaļas uzkodas ir pieejamas fasētas praktiskos 80g maisiņos, kas ilgi saglāba produktu svaigu, ar ZIP aizdari (fresh pack)

Bosch Country Meat-Snack 100% zemnieku saimniecība audzēta tītara gaļa. Gardas gaļas uzkodas ir gatavotas no 100% zemnieku saimniecība audzētas tītara gaļas kas ir vienīgais olbaltumvielu avots produktā, saudzējošā veidā pārstrādātas, gaisā žāvētas un bez jebkādām graudaugu piedevām.

Vispārējās
Sastāvdaļas Analītiskās sastāvdaļas: Olbaltumvielas 40%, tauku saturs 24,50% , jēlšķiedrvielas 1,5%, jēlpelni 8,90%, mitrums 25%
Iepakojuma izmērs 80 gr
Uzrakstīt atsauksmi Lūdzu login vai reģistrēties pirms uzrakstīt atsauksmi
Bosch Country Meat-Snack 100% lauku pīles gaļa
Jaunums
Izmantojot savas specializētās zināšanas un plašo pieredzi suņu barības ražošanā,mēs ražojam uzkodas, kuru sastāvā ir īpaši daudz gaļas.Mūsu gaļas..
2.75€
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.