Menu
Grozs

Personas datu pārvaldības rīki

Šajā lapā jūs atradīsiet rīkus, lai pārvaldītu savus personīgos datus, kas tiek glabāti mūsu e-veikalā.
Pēc pieprasījuma nosūtīšanas jums tiks nosūtīts e-pasts ar saiti, lai atļautu pieprasījumu

Iegūt personas datus

Mēs nosūtīsim jums visu mūsu rīcībā esošo personas datu kopiju. Turklāt dati būs vispārējā mašīnlasāmā formātā, lai jūs varētu to izmantot, lai to pārsūtītu uz citu izvēlētu datu apkopotāju.

Rediģēt datus

Lai rediģētu savus personas datus, jums jāpiesakās savā kontā.

Dzēst datus

Jūsu personas dati, tostarp jūsu konts un visa atbilstošā informācija (prēmijas, atlīdzības, pasūtījumu vēsture utt.) tiks pilnībā dzēsti no mūsu e-veikala. Ja mums būs nepieciešami dati, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu vai pildītu savas saistības saskaņā ar vienošanos starp mums (produkta atdošana, atmaksa utt.), mēs nevarēsim izpildīt šādu pieprasījumu.

Ierobežot datu apstrādi

Datu apstrādes ierobežojums ir alternatīva datu izdzēšanai: mēs turpināsim glabāt jūsu datus, taču mēs to apstrādāsim tikai tad, ja noņemsit ierobežojumu. Jūs nevarēsiet piekļūt savam kontam, kamēr ierobežojumi netiek atcelti. Ja mums ir nepieciešami dati, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu vai pildītu saistības saskaņā ar vienošanos starp mums (produkta atdošana, atmaksa utt.), mēs nevarēsim izpildīt šādu pieprasījumu.

Atcelt datu apstrādes ierobežojumu

Jūsu personas datu apstrādes ierobežojums tiks atcelts, un mēs varēsim tos apstrādāt.

Atsaukt piekrišanu

Atteikšanās no piekrišanas jūsu personas datu apstrādei, kas iegūti, pamatojoties uz piekrišanu (piemēram, tiešā mārketinga nolūkos), nozīmē, ka mēs pārtrauksim apstrādāt šos datus nolūkiem, kas sniegti ar piekrišanu, un, ja mums nav juridisku pienākumu pret jums, piemēram, pasūtījumu apstrāde, visi jūsu personiskie dati tiks izdzēsti no mūsu veikala (jūsu konts un visa būtiskā informācija: prēmijas, atlīdzības punkti, pasūtījumu vēsture uc).
E-pasts tiks izmantots, lai identificētu jūsu personas datus mūsu veikalā un nosūtītu autorizācijas kodu
Aizsardzības kods
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.