Menu
Grozs

Akcijas

Ražotājs: Eminent
Šīs barības recepte ir sastādīta saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem par mazo un vidējo šķirņu suņu barošanas īpatnībām un to ikdienas uztura vajadzībām. Speciālo vielu un piedevu nepieciešamais īpatsvars pilnībā apmierina mazo un vidējo šķirņu suņu īpašās uztura prasības, kā arī palīdz uzturē..
31.95€ 35.00€
Eminent Puppy Large Breed 15kg
Jaunums Hīts -6 %
Ražotājs: Eminent
Lielu šķirņu kucēniem ir pilnīgi atšķirīgas uzturvērtības vajadzības nekā pieaugušiem suņiem. Formulas pamats, nodrošinot optimālu muskuļu masas pieaugumu, ir kvalitatīva, viegli sagremojama ar vistas gaļu. Ideāls hondroitīna un glikozamīna līmenis veicina pareizu muskuļu un skeleta sistēmas att..
32.95€ 35.00€
Golden Cat Litter Baby Powder 15kg Cementējošās smiltis kaķu tualetēm ar bērnu pūderi
Jaunums Hīts -22 %
Ar bērnu pūderi. Cementējošās smiltis - naturālas smiltis priekš kaķu tualetes. Ar augstu absorbēšanas spēju. Neitralizē nepatīkamu smaku. Lietošanas veids: 1. iebērt kastītē 5-7 cm biezu slāni. 2. izmetiet sacietējušās pikas un ekskrementus 3. pēc vajadzības piebērt klāt svaigas smiltis ..
6.95€ 8.95€
Ražotājs: Josera
Josera JosiDog Active 18kg Sausā barība ar putnu gaļu,  paredzēta visu  šķirņu aktīviem pieaugušiem suņiemLietošanai dzīvniekiem.Pilnvērtīga Premium barība (kroketēs) ar putnu gaļu,  paredzēta visu  šķirņu aktīviem pieaugušiem suņiem. Barība ar palielinātu enerģijas daudzumu.Satu..
35.95€ 36.35€
Ražotājs: Josera
Pilnvērtīga Premium barība  ar putnu gaļu, paredzēta visu šķirņu aktīviem pieaugušiem suņiem.Satur 80 % dzīvnieku izcelsmes proteīnu, 20 % augu izcelsmes proteīnu.Satur LIFE PROTECT kompleksu -  Īpaša barības vielu kombinācija, kas palīdz uzturēt Jūsu suni veselu un laimīgu (Augsts vē..
35.30€ 35.50€
Van Cat Baby Powder 10kg cementējošās smiltis kaķu tualetēm
Hīts -9 %
Ražotājs: Van Cat
Super Fine Granulas (0,5 mm-2mm);  Kaķu smiltis veidots no dabīga bentonīta;300% absorbacijas spēja;99,5% bez putekļiem;Lieliska smaržas kontrole;Pildvielas baltā krāsa atvieglo kaķa veselības problēmu pirmo pazīmju noteikšanu;Ekonomisks, jo sacietē mazākās bumbiņās;Kaķu tualešu super baltais a..
7.70€ 8.50€
VAN CAT Compact Aloe cementējošās smiltis kaķu tualetēm 5kg
Hīts -14 %
Ražotājs: Van Cat
Van Cat Aloe Vera cementējošās smiltis kaķu tualetēm ar aloe aromātu 5kg Super Fine Granulas (0,5 mm-2mm);   Kaķu smiltis veidots no dabīga bentonīta; 300% absorbacijas spēja; 99,5% bez putekļiem; Lieliska smaržas kontrole; Pildvielas baltā krāsa atvieglo kaķa veselības problēmu pirmo p..
3.65€ 4.25€
Parādīt 1 līdz 7 no 7 (lapuses: 1)
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.