Menu
Grozs

Bosch Country Meat-Snack 100% cāļa fileja

Bosch Country Meat-Snack 100% cāļa fileja
Jaunums Hīts
Bosch Country Meat-Snack 100% cāļa fileja
2.75€
  • Pieejamība: Ir noliktavā
Piegādes informācija
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties šeit

Izmantojot savas specializētās zināšanas un plašo pieredzi suņu barības ražošanā,mēs ražojam uzkodas, kuru sastāvā ir īpaši daudz gaļas.

Mūsu gaļas uzkodas tiek gatavotas saudzīgā veidā, izmantojot 98% dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielas, kas iegūtas no svaigiem, augstvērtīgiem olbaltumvielu avotiem, pēc tam produktu gaisā izžāvējot.

Nevienam gaļas uzkodu veidam netiek pievienoti graudaugi, un to ražošana tiek izmantotas olbaltumvielas, kas iegūtas tikai no viena dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielu avota (single protein).

Pateicoties tam, uzkodas ir izcili gardas un viegli sagremojamas. Gaļas uzkodas ir pieejamas fasētas praktiskos 80g maisiņos, kas ilgi saglāba produktu svaigu, ar ZIP aizdari (fresh pack)

Bosch Country Meat-Snack 100% cāļa fileja gardas gaļas uzkodas ir gatavotas no 100% cāļa gaļas, kas ir vienīgais olbaltumvielu avots produktā, saudzējošā veidā pārstrādātas, gaisā žāvētas un bez jebkādām graudaugu piedevām.

Vispārējās
Sastāvdaļas Analītiskās sastāvdaļas: Olbaltumvielas 49%, tauku saturs 3% , jēlšķiedrvielas 1,5%, jēlpelni 3,50%, mitrums 25%
Iepakojuma izmērs 80gr
Uzrakstīt atsauksmi Lūdzu login vai reģistrēties pirms uzrakstīt atsauksmi
Bosch Country Meat-Snack 100% lauku pīles gaļa
Jaunums
Izmantojot savas specializētās zināšanas un plašo pieredzi suņu barības ražošanā,mēs ražojam uzkodas, kuru sastāvā ir īpaši daudz gaļas.Mūsu gaļas..
2.75€
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.