Menu
Grozs

Sanabelle

Ražotājs: Sanabelle
Sanabelle Adult ar strausa gaļuPilnvērtīga, bez lipekļa (glutēna), barība pieaugušiem mājas kaķiem.Diēta, kas paredzēta,pieaugušo kaķu vajadzībam. Barībai ir lieliska garša un augstākā olbaltumvielu kvalitāte. Pateicoties svaigai mājputnu gaļai un strausa gaļas kombinācijai barība piemerota izve..
37.95€
Ražotājs: Sanabelle
Diēta, kas paredzēta,pieaugušo kaķu vajadzībam. Barībai ir lieliska garša un augstākā olbaltumvielu kvalitāte. Pateicoties svaigai mājputnu gaļai un strausa gaļas kombinācijai barība piemerota izvelīgiem kaķiem.  Granulu izmērs ir 7 mm...
11.95€
Ražotājs: Sanabelle
Diēta, kas paredzēta, pieaugušo kaķu vajadzībam. Augu olbaltumvielu saturs dzīvnieku izcelsmes produktos, galvenais avots ir svaiga mājputnu gaļa, nodrošina visu būtisko aminoskābju piegādi  uzturā, kā arī nodrošina lielisku barības kvalitāti. Granulu izmērs ir 7 mm.Putnu gaļa (svaiga 25%), māj..
38.50€
Ražotājs: Sanabelle
Diēta, kas paredzēta, pieaugušo kaķu vajadzībam. Augu olbaltumvielu saturs dzīvnieku izcelsmes produktos, galvenais avots ir svaiga mājputnu gaļa, nodrošina visu būtisko aminoskābju piegādi  uzturā, kā arī nodrošina lielisku barības kvalitāti. Granulu izmērs ir 7 mm...
11.95€
Sanabelle Adult with Trout 10 kg Pilnvertīga sausā barība kaķiem ar foreles garšu
Hīts
Ražotājs: Sanabelle
Sanabelle Adult ir garšīga, viegli sagremojama pilnvērtīga barība, kas nodrošina barības vielu vajadzību pieaugušiem, īpaši istabā turētiem kaķiem.   Sabalansēta pēc minerālvielām, mikroelementiem un vitamīniem, tā nodrošina kaķa dzīvīgumu un dzīvesprieku, kā arī stiprina imūnsistēmas darb..
37.50€
Ražotājs: Sanabelle
Sanabelle Adult ir garšīga, viegli sgremojama pilnvērtīga barība, kas nodrošina barības vielu vajadzību pieaugušiem, īpaši istabā turētiem kaķiem.   Sabalansēta pēc minerālvielām, mikroelementiem un vitamīniem, tā nodrošina kaķa dzīvīgumu un dzīvesprieku, kā arī stiprina imūnsistēmas darbī..
11.95€
Sanabelle Indoor 2kg Sabalansēta un pilnvērtīga pieaugušu kaķu barība - īpaši piemērota iekštelpās dzīvojošiem kaķiem - no 12 mēnešu vecuma
Jaunums
Ražotājs: Sanabelle
Sanabelle Indoor sausas barības recepte ir izstrādāta tā, lai apmierinātu to kaķu vajadzības, kuri visu mūžu pavada telpās. Diētiskā fazāna gaļa ir bagāta ar B vitamīnu, kas palīdz normalizēt vielmaiņu un nervu sistēmu, kā arī minerālvielas un aminoskābes. Optimālā tauku un šķiedru attiecība palīdz ..
18.50€
Sanabelle Kitten 10kg Pilnvertīga sausa barība kaķēniem līdz 1 gadam
Hīts
Ražotājs: Sanabelle
Barība ar olbaltumvielām, vitamīniem un minerālvielām nodrošina optimālu kaķēnu attīstību, ņemot vērā viņu augstu barības vielu nepieciešamību un veicina pareizu skeleta un zobu veidošanu. Lielais omega-3 taukskābju saturs pozitīvi ietekmē smadzeņu un redzes orgānu attīstībai. Turklāt barību..
39.95€
Sanabelle Kitten 2kg Pilnvertīga sausa barība kaķēniem līdz 1 gadam
Hīts
Ražotājs: Sanabelle
Barība ar olbaltumvielām, vitamīniem un minerālvielām nodrošina optimālu kaķēnu attīstību, ņemot vērā viņu augstu barības vielu nepieciešamību un veicina pareizu skeleta un zobu veidošanu. Lielais omega-3 taukskābju saturs pozitīvi ietekmē smadzeņu un redzes orgānu attīstībai. Turklāt barību ieteica..
12.95€
Ražotājs: Sanabelle
Pilnvērtīga barība pieaugušiem kaķiem, ar jutīgu kuņģi un zarnu traktu, bez lipekļa (glutēna)...
47.95€
Ražotājs: Sanabelle
Pilnvērtīga barība pieaugušiem, alerģiskiem mājas kaķiem ar jutīgu gremošanas sistēmu, bez lipekli saturošiem graudiem...
38.95€
Parādīt 1 līdz 12 no 17 (lapuses: 2)
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.