Menu
Grozs

Bosch Light High Premium sausā barība suņiem ar lieko svaru, 12.5 kg

Bosch Light High Premium sausā barība suņiem ar lieko svaru, 12.5 kg
Bosch Light High Premium sausā barība suņiem ar lieko svaru, 12.5 kg
29.95€
  • Pieejamība: Ir noliktavā
Piegādes informācija
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties šeit

Pilnvērtīga sausā barība visu šķirņu pieaugušiem suņiem ar liekā svara problēmām.  BOSCH LIGHT pilnvērtīga pārtika ar ievērojami samazinātu energijas daudzumu (tikai 6% tauki) un paaugstinātu šķiedrvielu saturu (7% rupjās šķiedras) pieaugušiem suņiem ar aptaukošanās tendenci. BOSCH LIGHT ir izstrādāts tā, lai suns ilgāk saglabātu sāta sajūtu, attiecīgi, lai suns zaudētu svaru, nav nepieciešams samazināt uzņemtās pārtikas daudzumu. Minerālvielu, mikroelementu un vitamīnu sastāvs barībā izvēlēts tā, lai izslēgtu to trūkumu pieauguša suņa organismā.

Vispārējās
Sastāvdaļas Sastāvdaļas: mājputnu gaļas milti, rīsi, mieži, kukurūza, sasmalcinātas kviešu klijas, žāvēts biešu mīkstums (bez cukura), šķiedrvielas, gaļas hidrolizāts, zivju milti, kaulu milti, dzīvnieku tauki, zivju eļļa, zirņi, sausais raugs, nātrija hlorīds, kālija hlorīds, mīdiju čaulas gaļas milti (min.0,1%) cigoriņu pulveris. Sastāvs: Proteīns 20.0%, tauki 6.0% Enerģētiskā vērtība: 3.180 kcal / 1kg
Iepakojuma izmērs 12.5 kg
Uzrakstīt atsauksmi Lūdzu login vai reģistrēties pirms uzrakstīt atsauksmi
Pilnvērtīga sausā barība mazo šķirņu pieaugušiem suņiem ar liekā svara problēmām.  BOSCH MINI LIGHT pilnvērtīga barība ar ievērojami samazinātu..
8.10€
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.