Menu
Grozs

Domus Energy 20kg

Piegādes informācija
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties šeit

Pilnvērtīga barība pieaugušiem suņiem un kucēniem, kas satur visu vajadzīgo suņa veselībai, kā arī - sabalansētas organismam nepieciešamās minerālvielas un vitamīnus. Kalcijs un fosfors stiprina kaulus un zobus, normalizē muskuļu un nervu sistēmas darbību; dzelzs un jods regulē smadzeņu darbību, piedalās augšanas un vielmaiņas procesos.

Barība pilnībā nodrošina suni ar visām neaizstājamajām aminoskābēm, L-lizīnu un DL metionīnu un nepiesātinātajām taukskābēm Omega3 un Omega6. Nesatur alergēnus – soju un piena produktus. Netiek izmantotas sintētiskās krāsvielas un mākslīgās aromātvielas, satur augstvērtīgu gaļu. Barībā tiek izmantoti Latvijas ražotāju audzēti graudaugi un vitamīnu mikroelementu papildbarība. Pārējās barības sastāvdaļas (pārstrādātas dzīvnieku olbaltumvielas, putnu taukus, aminoskābes, dabīgas aromātvielas) iepirktas no pasaulē pazīstamiem un atzītiem ražotājiem.

Vispārējās
Sastāvdaļas Sastāvdaļas: Graudaugi 50%, pārstrādātas dzīvnieku olbaltumvielas 20%, eļļa un tauki 6%, vitamīnu-mikroelementu papildbarība 0,5%. 26% Proteīns 10% Tauki 14% Pelni 3,7% Šķiedrvielas 1,6% Kalcijs 1,3% Fosfors
Iepakojuma izmērs 20 kg

Uzrakstīt atsauksmi

Lūdzu login vai reģistrēties pirms uzrakstīt atsauksmi
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.