Menu
Grozs

Bosch Junior ar jēra gaļu un rīsiem sausā barība kucēniem, 15 kg

Bosch Junior ar jēra gaļu un rīsiem sausā barība kucēniem, 15 kg
Bosch Junior ar jēra gaļu un rīsiem sausā barība kucēniem, 15 kg
51.30€
  • Stock: In Stock
Piegādes informācija
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties šeit

Bosch Junior Lamb & Rice Sausā barība jutīgiem kucēniem ar jēra gaļu un rīsiem

Barība ar augstu olbaltumvielu, vitamīnu un minerālvielu daudzumu nodrošina optimālu kucēnu attīstību līdz  gada vecumam, ņemot vērā augstu barības vielu nepieciešamību veicina pareizu skeleta un zobu veidošanu. Lielais omega-3 taukskābju saturs pozitīvi ietekmē smadzeņu un redzes orgānu attīstībai. Jēra gaļa, kas ir daļa no sastava, labi uzsūcas, samazinot gremošanas trakta slodzi. Tādēļ Bosch Junior Lamb & Rice barību ar jēra gaļu un rīsiem var ieteikt kucēniem ar jutīgu gremošanu. Sastāvā esošais jaunpiens pastiprina imūnsistēmu un uzlabo kucēna gremošanas sistēmas darbību.
Granulu izmērs ir 14 mm.

Vispārējās
Sastāvdaļas Svaiga mājputnu gaļa (20%), rīsi (20%), pilngraudu rīsi, jēra gaļas milti (10%), rīsu milti, podermi (dehidrēti), dzīvnieku tauki, biešu mīkstums (bez cukura), mājas gaļas milti mājputni, gaļas milti, hidrolizētas olbaltumvielas, linšķiedras, rīsu proteīni, zivju eļļa, zirņi, raugs (dehidrēts, 0,1% mannololosaharīdu, 0,06% β-glikānu), jaunlukra (0,3%), kālija hlorīda, hlorīda nātrijs, zaļo pinumu (0,1%) ekstrakts, cigoriņu pulveris.
Iepakojuma izmērs 15 kg

Uzrakstīt atsauksmi

Lūdzu login vai reģistrēties pirms uzrakstīt atsauksmi
Bosch Junior ar jēra gaļu un rīsiem sausā barība kucēniem, 3 kg
Hīts
Bosch Junior Lamb & Rice Sausā barība jutīgiem kucēniem ar jēra gaļu un rīsiemBarība ar augstu olbaltumvielu, vitamīnu un minerālvielu daudzumu ..
13.75€
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.