Menu
Grozs

Bosch Mini Light sausa barība mazo šķirņu suņiem ar lieko svaru 2.5kg

Bosch Mini Light sausa barība mazo šķirņu suņiem ar lieko svaru 2.5kg
9.35€
  • Stock: In Stock
Piegādes informācija
Ar piegādes cenām un noteikumiem Jūs varat iepazīties šeit

Pilnvērtīga sausā barība mazo šķirņu pieaugušiem suņiem ar liekā svara problēmām.  BOSCH MINI LIGHT pilnvērtīga barība ar ievērojami samazinātu energijas daudzumu (tikai 6% tauki) un paaugstinātu šķiedrvielu saturu (7% rupjās šķiedras) pieaugušiem mazo šķirņu suņiem ar aptaukošanās tendenci. BOSCH MINI LIGHT ir izstrādāts tā, lai suns ilgāk saglabātu sāta sajūtu, attiecīgi, lai suns zaudētu svaru, nav nepieciešams samazināt uzņemtās barības daudzumu. Minerālvielu, mikroelementu un vitamīnu sastāvs barībā izvēlēts tā, lai izslēgtu to trūkumu pieauguša suņa organismā.

Vispārējās
Sastāvdaļas Pilnvērtīga sausā barība mazo šķirņu pieaugušiem suņiem ar liekā svara problēmām. BOSCH LIGHT pilnvērtīga pārtika ar ievērojami samazinātu energijas daudzumu (tikai 6% tauki) un paaugstinātu šķiedrvielu saturu (7% rupjās šķiedras) pieaugušiem suņiem ar aptaukošanās tendenci. BOSCH LIGHT ir izstrādāts tā, lai suns ilgāk saglabātu sāta sajūtu, attiecīgi, lai suns zaudētu svaru, nav nepieciešams samazināt uzņemtās pārtikas daudzumu. Minerālvielu, mikroelementu un vitamīnu sastāvs barībā izvēlēts tā, lai izslēgtu to trūkumu pieauguša suņa organismā.
Iepakojuma izmērs 2.5 kg

Uzrakstīt atsauksmi

Lūdzu login vai reģistrēties pirms uzrakstīt atsauksmi
Pilnvērtīga sausā barība visu šķirņu pieaugušiem suņiem ar liekā svara problēmām.  BOSCH LIGHT pilnvērtīga pārtika ar ievērojami samazinātu e..
35.40€
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.